بهترین وکیل متخصص در شمال و غرب تهران با پاسخگویی آنلاین

برای اینکه بتوان در شرایط حقوقی بهترین تصمیم را گرفت نیاز به وکیل است. وکیل نه تنها مشاوره‌های سودمند داده بلکه در امورات دیگر نیز موکل خود را یاری نموده تا بتواند به حق و حقوق قانونی خود برسد. در بعضی از پرونده‌ها به دلیل شرایط خاص و پیچیده داشتن وکیل الزامی است در نتیجه داشتن وکیل متخصص ضروری است. وکیل آنلاین بهترین موسسه حقوقی شناخته شده در تهران است. آگاهی و علم وکلای متخصص وکیل آنلاین در حوزه مسائل حقوقی منجر به کم شدن ضرر و زیان‌های مالی شده و افراد را با حقوق خود آَشنا می‌کند.

وکیل متخصص کیست؟

وکیل دادگستری با داشتن حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق و قبولی در آزمون کانون وکلای دادگستری در کانون پذیرفته شده است که توانسته وکالت دادگستری را بگیرد. پروانه وکالت به معنای داشتن صلاحیت است که می‌تواند در تمام مراجع قضایی و در تمام موضوعات قبول وکالت نماید. در واقع وکیل یک فرد به عنوان نماینده است که از سوی موکل خود اختیار انجام امور خاصی را دارد.

وکیل ممکن است به واسطه دانش تخصصی و یا کسب تجربه در یک حوزه، مهارت و دانش بیشتری داشته باشد که به نوعی می‌توان گفت وکیل متخصص آن رشته است. یک وکیل متخصص به دلیل حوزه کاری به مدرک دانشگاهی اکتفا نکرده و مدام در حال یادگیری است تا بتواند تسلط خود را به قوانین و تک تک بندها افزایش داده و دانش و مهارت خود را در مباحث علم حقوق گسترش دهد. دفتر وکالت وکیل آنلاین نزدیک به دو دهه سابقه پذیرای موکلین گرامی است.

وکیل متخصص با سابقه در تهران

مزایای مشورت با وکیل متخصص

قطعا وکلا به دلیل تحصیل در رشته حقوق و آشنایی با قانون اساسی درباره موضوعات مختلف آشنایی دارند و می‌توانند مشاوره داده و فرد را در جهت رسیدن به حق خود راهنمایی کنند. موسسه حقوقی وکیل آنلاین با داشتن وکلای متخصص، خانم‌ها طهماسبی و شکوهی نیا شما را در زمان کوتاه‌تر و به شکل اصولی راهنمایی خواهند کرد تا به حق ضایع شده خود برسید زیرا استعداد و مهارت همراه با راه‌ حل‌های ویژه‌ وکلای متخصص کارساز است.

تخصص‌های وکیل متخصص

بخشی از زمینه‌های مختلف فعالیت وکیل متخصص در موسسه وکیل آنلاین عبارتند از:

 پرونده‌های حقوقی

دعاوی و پرونده‌های حقوقی زیر مجموعه‌های مختلفی دارند که نیاز است بدون اتلاف وقت و هزینه زیاد بتوان ظرف مدت زمان کوتاه مشکلات حقوقی پیش آمده را حل کرد. وکیل متخصص حقوقی در پرونده‌های کیفری مهارت کافی داشته و می‌تواند مسائلی همچون دعاوی خانواده، مدنی، تجاری، بازرگانی، ملکی، مالکیت فکری، بین‌الملل خصوصی یا عمومی را حل کند.

دعاوی خانواده

در هر خانواده‌ای ممکن است اتفاقاتی بیفتد که میان اعضای خانواده اختلاف به وجود آید. برای صلح و سازش قوانینی تنظیم شده است که به کمک وکیل متخصص خانواده می‌توان آن‌ها را حل و فصل کرد. وکیل متخصص امور خانواده حق قانونی هر یک از زوجین را به آن‌ها یادآور شده و به پیشبرد پرونده کمک می‌کند.

امور ملکی

در حوزه املاک و مستغلات نیاز به وکیل متخصص ملکی حس می‌شود. رشد صعودی قیمت ملک و اراضی باعث شده تعداد افراد سودجو بیشتر شود و عده‌ای به دلیل عدم آگاهی در دام چنین افرادی بیفتند. وکیل متخصص امور ملکی و اراضیاز موکل خود دفاع کرده تا از متضرر شدن وی جلوگیری کند و مانع از تضعییع حق موکل شود.

جرائم مربوط به مواد مخدر

اعتیاد بلایی خانمان سوز بوده که تمامی ندارد. مواد مخدر به هر شکلی که باشد خط قرمزهایی دارد که تخطی از قوانین منجر به جزای نقدی، غیر نقدی، حبس و اعدام می‌شود. وکیل متخصص مواد مخدر به دلیل تخصص خود می‌تواند بی گناهی موکل خود را اثبات کرده و یا باعث تخفیف در مجازات شود.

جرائم رایانه‌ای

در عصر ارتباطات احتیاج به سیستم‌های کامپیوتری افزایش یافته است که گاهی افراد از هوش سیاه خود استفاده کرده و مرتکب جرم می‌شوند. کسانی که از بزهکاران رایانه‌ای صدمه می‌بینند به دلیل نداشتن علم و تخصص کافی نیازمند وکیل متخصص جرایم رایانهای هستند تا بتوانند به حق و حقوق قانونی خود دست یابند.

وکیل متخصص خانم در شمال و غرب تهران

جرائم منافی عفت

نداشتن پاکدامنی و عفت موجب شیوع فساد و بی بند و باری می‌شود. جرائم منافی عفت جزو جرم‌های غیر قابل گذشت و بخشش هستند که حتی با رضایت شاکی، پرونده بسته نمی‌شود و قانون در این باره اشد مجازات را در نظر می‌گیرد. وکیل متخصص منافی عفت به دلیل حساسیت موضوع تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بتواند به واسطه دفاعیات خود مجازات متهم و موکل خود را کاهش دهد.

جرائم قتل

متاسفانه قتل باعث گرفته شدن جان فرد دیگری می‌شود که ممکن است با انگیزه قبلی یا به صورت تصادفی بوده باشد. جرم قتل مجازات‌های سنگینی دارد که گاهی تقاضا برای بخشش و تخفیف بی فایده است. وکیل متخصص در جرائم قتل با مهارت بالا و تسلط به تک تک ماده و بندهای قانون می‌‌تواند به مجرم کمک کرده تا از مجازات رهایی یابد.

جرائم پزشکی

گاهی به دلیل قصور پزشک معالج، بیمار دچار آسیب‌هایی می‌شود که اقدام به شکایت کیفری علیه پزشک می‌نماید. وکلای متخصص جرائم پزشکی مجموعه وکیل آنلاین در خصوص مسئولیت اخلاقی و قانونی به موکل توضیح داده و با طرح دعاوی پزشکی، شاکی را در رسیدن به حق و حقوق خود یاری می‌کند.

دعاوی مالی

وکیل متخصص دعاوی مالی به دلیل مهارت بالا در زمینه امور مالی پرونده‌هایی را قبول می‌کند که موضوع آن مطالبه وجه است. پول و مسائل مادی همیشه وسوسه کننده هستند در نتیجه یک لحظه غفلت منجر به از دست رفتن پول و ثروت می‌شود. وکیل متخصص ارز دیجیتال، وکیل متخصص دعاوی بانکی، وکیل متخصص بورس و … همگی جزو افرادی هستند که زیاندیده به دلیل عدم آگاهی و برای احقاق حق خود به آن‌ها مراجعه می‌کند.

وکیل متخصص مجرب در شمال و غرب تهران

بهترین وکیل متخصص را از وکیل آنلاین بخواهید

وکیل آنلاین با قبول وکالت در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و تجاری به شما کمک می‌کند تا بتوانید به حق قانونی خود دست یابید. خانم‌ها مهاسا طهماسبی و طیبه شکوهی نیا بهترین وکیل متخصص در شمال و غرب تهران هستند که با سابقه و حرفه درخشان خود مورد اعتماد افراد مختلف قرار گرفته‌اند. پاسخ‌دهی آنلاین یکی از خدمات ویژه مجموعه است که به سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد و باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود.

از طریق لینک می توانید شماره تماس وکیل آنلاین را دریافت کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید همچنین از مشاوره آنلاین بهره ببرید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *