بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

در دنیای امروزه مسائل مختلفی پیش می‌آید که حل و فصل کردن قانونی آن نیاز به وکیل خبره دارد. وکیل در رشته حقوق تحصیل کرده است و با قبولی در آزمون وکالت، دوره کارآموزی را گذرانده است در نتیجه با مسائل حقوقی آشنایی داشته و می‌تواند از حق موکل خود دفاع کند و مشاوره دهد. انتخاب بهترین وکیل یکی از دغدغه‌هایی است که بسیار به آن اهمیت داده می‌شود زیرا در صورت شکست رای به نفع طرف مقابل خواهد شد بنابراین باید در پی یافتن یک وکیل خوب بود.

وکیل

کارشناسان حقوقی و وکلا موظف هستند با مطالعه قانون اساسی و قوانین مربوطه آگاهی خود را بالا برده و مدام اطلاعات خود را به روز رسانی کنند تا بتوانند به موکل خود کمک کنند. بهترین وکیل کسی است که در کار خود احساس مسئولیت کرده و وجدان کاری داشته باشد. قطعا چنین وکیلی به دلیل خوشنامی و سابقه درخشان مورد اعتماد افراد بیشتری قرار می‌گیرد. وکلا با توجه به شغلی که در آن فعالیت می‌کنند یا موکل حقیقی و حقوقی که برای آنان کار می‌کنند، مسئولیت‌های متفاوتی به عهده دارند تا بتوانند حقیقت را ثابت کرده و برای منافع ذینفع خود کار کنند. وظایف و مسئولیت‌های وکیل عبارتند از:

 • داشتن مهارت ارتباطی، قدرت بیان، استقامت و خلاقیت
 • آشنایی با ظرایف قانونی و تجربه عملی در پیگیری پرونده‌ها
 • پاسخگویی به سوالات مطرح شده توسط موکل و ارائه توضیحات شفاف
 • مشاوره و توصیه به موکل درباره راه‌حل‌ها یا محصولات موجود و خدمات خاص
 • حل و فصل مشکلات با مهارت‌های تحلیلی و تحقیقی و یافتن راه‌حل‌های مفید و مؤثر
 • یادداشت‌برداری از گزارش‌ جلسات برای ثبت مشکلات، ارائه راه‌حل‌ و به‌روزرسانی پرونده‌ها با اطلاعات و جریانات
بهترین وکیل خانم در شمال و غرب تهران

انواع شغل وکالت

حوزه‌های شغل وکالت بسیار گسترده است زیرا مسائلی که پیش می‌آیند از نظر محتوا و حالت با یکدیگر تفاوت‌های زیادی دارند. وکیل پایه یک دادگستری صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را دارد، اما یک وکیل خوب معمولا در یک زمینه تخصصی کار کرده و با آن تخصص شناخته می‌شود. وکلا در سطحی که فعالیت می‌کنند تخصص‌های مختلفی را کسب می‌کنند بنا به تجربه کاری خود در برخی از حوزه‌های حقوقی مسلط‌تر می‌شوند که ممکن است بهترین وکیل آن حوزه شناخته شوند. بهتر است بر اساس موضوع هر پرونده به دنبال مجرب‌ترین وکیل در آن موضوع بود. برخی انواع حوزه‌های فعالیت شغل وکالت عبارتند از:

 • خانواده: در هر خانواده‌ای ممکن است مسائل و مشکلاتی پیش آید که نیاز به وکیل دارد. بهترین وکیل خانواده در جهت طلاق، نفقه، حضانت فرزندان، قراردادهای پیش از ازدواج و … افراد را راهنمایی کرده و مشاوره می‌دهد.
 • جراحت شخصی و حوادث: آسیب و جراحت‌های وارد شده ناشی از قصور پزشکی، تصادف و … نیاز به اثبات شدن دارند تا شخص آسیب دیده علیه شخص مقصر شکایت تنظیم کرده و بتواند غرامت دریافت کند.
 • ملکی: بهترین وکلی ملکی قادر است دعوای تخلیه ید، تصرف عدوانی، افراز ملک و الزامات تنظیم سند رسمی و غیره را با توجه به سابقه و مهارت خود انجام دهد.
 • کیفری: فردی که عمدا یا سهوا به ارتکاب جرم محکوم شده باشد می‌تواند از حق و حقوق خود دفاع کند. بهترین وکیل کیفری درباره حقوق جزا، وثیقه، بازجویی، دستگیری و … اطلاعات کافی دارد که کار خود را در دو بخش وکیل کیفری و یا وکیل مدافع انجام می‌دهد.
 • مالیاتی: شرکت‌های حسابداری، شرکت‌های حقوقی، سازمان‌های خصوصی و دولتی مدام با اعداد، ارقام و مالیات سر و کار دارند که گاهی به دلیل مسائل پیش آمده نیاز به بهترین وکیل مالیاتی خواهند داشت که در حوزه مدیریت مالی و حسابداری متخصص هستند.
 • دعاوی مدنی: اختلافات و مسائل مالی جزو مواردی هستند که کم و بیش در جوامع پیش می‌آید. بهترین وکلای دعاوی مدنی از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کرده تا قاضی به نفع آن‌ها رای دهد.
 • مالکیت آثار: حق چاپ، علامت تجاری، ثبت اختراع، نویسندگی، شعر و … هر کدام مالک فکری و معنوی مشخصی دارند. در صورت نقص حقوق، وکلا از حقوق فرد دفاع کرده و به او مشاوره می‌دهند.
 • مهاجرت: برخی از افراد خواهان مهاجرت به کشوری دیگر هستند. وکیل خبره در امور مهاجرت کمک می‌کند در برخورد با مسائلی همچون ویزا، اقامت، پناهندگی و … بهتر عمل کنند.
 • امور اداری و استخدامی: گاهی میان کارفرمایان و کارکنان مشکلاتی از قبیل آزار و اذیت، تخطی از مقررات دستمزد و حقوق، سرپیچی از مزایا و امنیت بازنشستگی به وجود می‌آید که بهترین وکیل امور اداری و استخدامی قادر است مشاوره داده و مشکلات را برطرف کند.
 • شرکت: به وکیل شرکت، وکیل تجاری هم گفته می‌شود که امور حقوقی مربوط به تشکیل شرکت، تنظیم قراردادها و … را در چهارچوب قانون انجام می‌دهند. شرکت‌های دولتی می‌توانند مشاوران حقوقی را به عنوان نماینده خود معرفی کنند اما در شرکت‌های خصوصی نیاز است از بهترین وکیل پایه یک دادگستری کمک گرفت.
 • اداره کار و کارگران: انجام عملیات ساختمانی و کارخانه‌ای ممکن است با اتفاقات ناگواری مانند زخمی و مجروح شدن کارگران همراه باشد و گاهی منجر به فوت شود. کارگر و خانواده وی می‌توانند از بهترین وکیل اداره کار برای جبران خسارت مادی و معنوی وارد شده کمک بگیرند.
 • تامین اجتماعی: افراد آسیب پذیر نیاز دارند از حق خود در تهیه مسکن، کمک ‌هزینه معلولیت، مراقبت‌های پزشکی، بستری شدن در بیمارستان و … دفاع کنند که وکیل تامین اجتماعی کمک می‌کند تا با حق و حقوق خود آشنایی یابند و از آن استفاده کنند.  
بهترین وکیل در شمال و غرب تهران

بهترین وکیل در تهران

پیدا کردن وکیل با تجربه در موضوع خود یکی از دغدغه‌هایی است که هر فردی ممکن است در طول زندگی خود با آن برخورد کند. وکیل باید در حوزه کار حقوقی مرتبط با مشکل پیش آمده مهارت‌های لازم را داشته باشد و بداند که چگونه از حق موکل خود دفاع کند. بهترین وکیل را برای انجام پرونده خود از موسسه حقوقی وکیل آنلاین بخواهید.

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین معتبرترین مرکز شناخته شده برای انجام امور حقوقی است که در دو شعبه غرب و شمال تهران فعالیت دارد. پذیرش وکالت توسط خانم‌ها مهاسا طهماسبی و طیبه سادات شکوهی نیا وکلای با سابقه و حرفه‌ای در تهران انجام می‌شود. وکلای مجموعه آگاهی کاملی از قوانین داشته و خم و پیچیدگی‌های دادگاه را می‌شناسند که می‌توانید دسترسی سریع به آن‌ها داشته و از طریق آن‌ها، زیر سایه قانون در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حق و حقوق خود برسید و در وقت و هزینه‌های رفت و آمد صرفه جویی کنید.

از طریق لینک می توانید شماره تماس وکیل آنلاین را دریافت کرده و مشاوره رایگان دریافت کنید همچنین از مشاوره آنلاین بهره ببرید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *